nabidka@axxel.cz +420234697732


Daňově efektivní bonusy pro zaměstnance


Tyto poukázky se nezahrnují do vyměřovacího základu mezd Vašich zaměstnanců, proto jde o daňově velmi efektivní bonusy pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Colostrium

Chraňte zdraví své i Vašich zaměstnanců jedinečným čistě přírodním produktem, jakým je kozí kolostrum. Tyto produkty pomáhají ke zdraví a úspěchu mnoha předních sportovců. Buďte zdraví a úspěšní i Vy!

www.colostrium.com 

Volcano Complex

Dopřejte sobě i svým zaměstnancům luxusní zážitek spojený se Spa & Beauty, Health & Fitness nebo skvělou restaurací. Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách dle Vašeho přání.   

Invia

Dárkové certifikáty Invia můžete mít v libovolné hodnotě od 500 Kč.
Obdarovaný může vybírat z nabídky zájezdů od 300 cestovních kanceláří.

Náhradní plnění

Poukázky pro zaměstnance a dary pro obchodní partnery


Poukázky od těchto partnerů je třeba v rámci mezd přidanit. Použijte je také jako dary pro Vaše obchodní partnery

CCS

Palivové karty CCS s jednorázovým kreditem i možností opakovaného dobíjení jsou skvělou variantou benefitu pro zaměstnance i pro běžné vnitrofiremní využití. 

Tesco

Dárkové poukázky Tesco lze pořídit v nominálních hodnotách 50, 100, 200 a 500 Kč. Platit jimi můžete ve více než 200 prodejnách a nově i na 17 čerpacích stanicích této prodejní sítě.

Mall.cz

Máte zájem o dárkové certifikáty jednoho z největších e-shopů u nás? Nakupujte v nominální hodnotě 200, 500, 1000 a 2000 Kč.

Datart

Dárkové karty Datart od nás získáte v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Na přání dokážeme dodat dárkovou kartu až do hodnoty 10 000 Kč. Tyto karty uplatníte na 31 prodejnách po celé ČR.

Náhradní plnění

Napište nám


Potřebujete služby profesionálního call centra, chybí vám asistentka na telefonu, nebo nestíháte svou administrativu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře.