nabidka@axxel.cz +420234697732

Partneři náhradního plnění


Naše služby využívají velké společnosti, ale i malé a střední firmy. Pro každého zákazníka jsme schopni poskytnout kvalitní služby, přesvědčte se sami.

Tesco

Dárkové poukázky Tesco lze pořídit v nominálních hodnotách 50, 100, 200 a 500 Kč. Platit jimi můžete ve více než 200 prodejnách a nově i na 17 čerpacích stanicích této prodejní sítě.

Datart

Dárkové karty Datart od nás získáte v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Na přání dokážeme dodat dárkovou kartu až do hodnoty 10 000 Kč. Tyto karty uplatníte na 31 prodejnách po celé ČR.

Mall.cz

Máte zájem o dárkové certifikáty jednoho z největších e-shopů u nás? Nakupujte v nominální hodnotě 200, 500, 1000 a 2000 Kč.

Invia

Dárkové certifikáty Invia můžete mít v libovolné hodnotě od 500 Kč.
Obdarovaný může vybírat z nabídky zájezdů od 300 cestovních kanceláří.

CCS

Palivové karty CCS s jednorázovým kreditem i možností opakovaného dobíjení jsou skvělou variantou benefitu pro zaměstnance i pro běžné vnitrofiremní využití. 

Volcano Complex

Dopřejte sobě i svým zaměstnancům luxusní zážitek spojený se Spa & Beauty, Health & Fitness nebo skvělou restaurací. Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách dle Vašeho přání.   

Colostrium

Chraňte zdraví své i Vašich zaměstnanců jedinečným čistě přírodním produktem, jakým je kozí kolostrum. Tyto produkty pomáhají ke zdraví a úspěchu mnoha předních sportovců. Buďte zdraví a úspěšní i Vy!

www.colostrium.com 

Náhradní plnění

Napište nám


Potřebujete služby profesionálního call centra, chybí vám asistentka na telefonu, nebo nestíháte svou administrativu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře.