nabidka@axxel.cz +420234697732

Aktivní telemarketing


Telemarketing je možné považovat za jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů pro komunikaci se zákazníky. Pokud potřebujete získat nové zákazníky, oslovit existující, poznat jejich chování a potřeby nebo zjistit, jaký je potenciál Vašich produktů a služeb na trhu, je pro Vás forma aktivního telefonického oslovení tou správnou volbou.

Zjistit více

Pasivní telemarketing


Pasivní telemarketing představuje významnou formu komunikace společností s koncovým klientem, prostřednictvím které získávají důležitou zpětnou vazbu o svých produktech a službách a zároveň koncovým klientům prostor na zodpovídání vzniklých otázek či odstranění problémů.

Zjistit více

Call centrum


Jsme profesionální B2B call centrum poskytující služby telemarketingu firmám po celé České a Slovenské republice. Specializujeme se na mezifiremní komunikaci a práci se zákaznickými databázemi.

Naším cílem je trvalá spokojenost klientů s dodávanými službami a budování oboustranně výhodných partnerství.

Telemarketing je v dnešní době jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů pro komunikaci se zákazníky. Můžete získat nové zákazníky, oslovit ty stávající, rozklíčovat jejich chování a zjistit jejich potřeby.

Naše call centrum vám pomůže prověřit potenciál svých produktů a služeb na trhu pomocí aktivního telefonického oslovení našimi profesionálními telefonistkami. Zaměřujeme se i na pasivní telemarketing, průzkum trhu a poskytujeme službu HelpDesk. Zajistíme jakoukoliv telefonickou podporu podle vašich potřeb.

Napište nám


Potřebujete služby profesionálního call centra, chybí vám asistentka na telefonu, nebo nestíháte svou administrativu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře.