Pomůžeme Vám hledat leady

Hledat nové zákazníky je náročné, zejména časově, a to zvláště pokud se zaměřujete na B2B segment. Naše společnost Vám s hledáním potenciálních klientů může výrazně pomoci. Nemusíte přidělávat práci svým stávajícím zaměstnancům a nutit je hledat nové leady. Oslovte profesionály, kteří mají zkušenosti a potřebné znalosti. Zároveň se naše služby vyplatí více, než zaměstnání vlastního pracovníka s takovou agendou nebo najmutí jiné podobné firmy. Vyřídíme za vás sjednání schůzky nebo navolání klientů.

Kvalitní databáze je základ

Disponujeme stále se rozrůstající databází, ze které Vám můžeme vybrat cílovou skupinu, kterou oslovíme nenucenou formou a podle Vašich požadavků budeme vést hovor, případně zajistíme souhlas s dalším oslovením ohledně Vašich produktů a služeb.

Jsme schopni takové hovory doplnit dalšími službami jako je direct mailing a jiné marketingové aktivity. Nemusíte tak zaměstnávat dodatečné pracovníky, kteří by tuto agendu spravovali, jednoduše si nás najmete a my uděláme práci za Vás.

Zkušení zaměstnanci call centra

Naši vyškolení zaměstnanci vedou hovor s potenciálním klientem naprosto nenuceně, nevyvíjí žádný nátlak a jsou školeni k asertivnímu jednání. V případě, že zájem ze strany klienta bude, zajistíme jeho souhlas pro další zpracování údajů a přímé oslovení z Vaší strany. Z hovorů dostáváte pravidelné reporty.

Nabízíme také služby virtuální asistentky nebo back office, které můžete využít k dalšímu zpracování těchto ověřených kontaktů nebo k jiným úkonům pro Vaši společnost. To oceníte zvláště v případech, že nemáte jiné využití pro stálou asistentku.Sehnat nové klienty je náročné, nechte si pomoci od profesionálů v oboru a zbytečně nezatěžujte své pracovníky. Nové leady budete mít během chvilky.