Zařídíme pro vás jakýkoli úkol

Hledáte způsob, jak sehnat nové kontakty pro Vaše obchodníky? Svěřte tuto úlohu odborníkům z oboru. Disponujeme kvalitní a rozsáhlou databází, ze které Vám vybereme cílový segment k oslovení. Naši zkušení pracovníci kontakty prověří a zjistí jejich další souhlas s kontaktováním z Vaší strany. Přiblíží jim Vaše služby a produkty a zjistí zájem. Všechny podrobnosti pak dostanete v reportu, který Vám poslouží k dalšímu přímému oslovení.

Pokud budete chtít, dále budeme s kontakty pracovat. Vyřídíme sjednání schůzky, navolávání schůzek pro obchodníky, vytvoříme direct mailing nebo jiné marketingové aktivity, abychom rozšířili zájem uživatelů o Vaši společnost.

Akvizice nových klientů telefonicky

Potřebujete s kontakty dále pracovat? Telemarketing je pořád jednou z nejdůležitějších částí marketingu a stále také nejúčinnější. Můžete si myslet opak, protože vtíravé hovory sami nesnášíte, ale jak se lépe dozvíte podrobnosti o zákazníkovi než tím, že s ním aktivně mluvíte? Internetová reklama není pro každého a na Váš segment nemusí fungovat. Je lepší zjistit zájem přímo.

Naši pracovníci call centra jsou pravidelně školeni a mají osvojené asertivní praktiky. Rozhodně nikomu nic nevnucují a snaží se hovor přizpůsobit zákazníkovi. Čerpat můžeme z Vaší vypracované databáze, nebo Vám s jejím vytvořením pomůžeme. Naše databáze je rozsáhlá a neustále aktualizovaná. Vybereme z ní cílovou skupinu přímo pro Vás.

Sjednávání schůzek

Seženeme Vám nové kontakty, potenciální klienty a co s tím pak? Vaši obchodníci je nestíhají obvolávat a sjednávat schůzky? Potřebují se zaměřovat na osobní kontakty s klienty, my to chápeme. Neváhejte nás tedy oslovit i s další spoluprací. Schůzky podle Vašich možností domluvíme, to není žádný problém. Ulehčíme Vám práci i starosti a Vy se budete soustředit na to nejdůležitější.