Virtuální asistentka

Virtuální asistentka. To je asistentka na telefonu, o které nebudete vědět, dokud ji nebudete potřebovat. Nikdy nebude chybět, vždy tu pro vás bude a se vším si poradí s maximální profesionalitou. Už žádné zaškolování nových zaměstnanců! Uděláme to za vás. Vy si jen užívejte benefity hotové práce.

Víme, jaké to je pracovat na nových projektech a nemít čas a prostor na další věci jako třeba nábor nové asistentky. I tahle část vám odpadne a uvolní se vám ruce.

Asistentka, o které nebudete vědět

Dovolená, OČR, nemocenská a možná i mateřská dovolená. Ač jsou některé důvody dočasné absence asistentky v práci k radosti, vám jako majiteli firmy to s chodem společnosti příliš nepomůže. Spíše naopak. Koncepce virtuální asistentky je postavena tak, aby byla každá naše asistentka kdykoli zastupitelná někým druhým. Tím pádem se vám nikdy nestane, že by měla virtuální asistentka výpadek a vy byste nevěděli, na koho se narychlo obrátit.

A nejen to! Kromě konceptu virtuální asistentka jsme pro vás připravili také služby náhradní plnění, administrativa a backoffice, skladování a kompenzace a retail management. Tak, aby se vše krásně navzájem doplnilo. Pozvěte si Axxel k ruce a buďte úspěšní. Vy na to máte! A my spolu s vámi.

Virtuální asistentka

Stále váháte? Přečtěte si o nás další informace na našem blogu, seznamte se s naší filozofií a uvidíte, že bude rozhodování mnohem snadnější. Kontaktujte nás a společně najdeme cestu, jak vám může být naše virtuální asistentka maximálně užitečná.