Akvizice klientů rychle a kvalitně

Hledání nových zákazníků může být běh na dlouhou trať a Vám může zbytečně zabírat čas a prostor pro reálné řešení podnikání se stávajícími klienty. Všichni Vaši zaměstnanci mají své místo a práci, a proto tuto agendu můžete nechat na nás a zaměřit se pouze na výsledek a oslovení klientů, kteří už o Vaší společnosti budou mít určité povědomí. Vy jim můžete pomoci s konkrétními požadavky, které při prvním oslovení zjistíme. Tipy pro komunikaci najdete na našem blogu.

Vašim obchodním zástupcům uvolníte ruce, pokud si všechny kontakty nebudou muset shánět sami a budou se spíše zaměřovat na prodej a komunikaci se stávajícími klienty a přímé oslovení námi nalezených kontaktů. Hledáním a oslovováním potenciálních zákazníků se zabýváme již dlouho a máme reálné výsledky.

Disponujeme kvalitní databází pro akvizici klientů

Naše databáze pro akvizici klientů je stále aktualizována a jsme schopni z ní vybrat cílovou skupinu podle Vašich požadavků, která by byla ideální k oslovení Vaší společností. První oslovení můžeme provést za Vás a zjistit zájem o Vaše produkty nebo služby. Získané kontakty Vám pak předáme k dalšímu oslovení, sjednání schůzky nebo dalším marketingovým aktivitám. Cizí nám nejsou ani leady.

Zároveň můžeme pomoci s direct mailingem nebo jinými kampaněmi na tyto kontakty, pokud nedisponujete marketingovým oddělením nebo backoffice, tedy zaměstnanci, kteří by je spravovali.

Telemarketing jako účinné oslovení kontaktů

Naše společnost se zaměřuje především na telemarketing. Pokud tedy nové nebo i stávající klienty budete chtít dále oslovit, můžeme Vám pomoct i v tomto segmentu. Chcete jim předvést nové produkty nebo služby? Zjistit jejich povědomí o Vaší značce? Dostat feedback? Není problém, rádi je obvoláme.

Stejně tak Vám můžeme zajistit služby infolinky, helpdesk nebo další zákaznické linky pro řešení potíží nebo dotazů od Vašich zákazníků. Kontaktujte nás ještě dnes.