Jak na generování leadů

Práce s kontakty a databází je náročná. Ne každý obchodník vytížený schůzkami má dostatek času, aby ji udržoval a dále rozvíjel. Proto jsme tu my. Generování leadů můžete klidně nechat na nás a pracovat dále s kontakty, které vám dodáme.

Disponujeme kvalitní a stále se rozšiřující databází, ze které Vám vybereme konkrétní cílovou skupinu přesně pro Váš byznys. Uživatele sami kontaktujeme a zajistíme další souhlas pro oslovení Vaší společností. Případně můžeme rovnou vyřídit sjednání schůzky podle Vašich možností.

Nejde jen o navolávání kontaktů. Během hovoru můžeme zjistit potřeby potenciálních klientů a předat Vám pak detailní report, který poslouží k dalšímu kontaktování z Vaší strany.

Externí call centrum

Potřebujete s kontakty dále pracovat? Oslovit stávající klienty se zpětnou vazbou? Nabídnout jim nové produkty nebo služby? Naše společnost má letité zkušenosti v oblasti telemarketingu, ať už s aktivním oslovováním nových nebo stávajících zákazníků, tak s vedením infolinek, helpdesků a dalších zákaznických služeb. Nemusíte na to mít dedikované zaměstnance přímo v kanceláři, můžete využít služeb naše externího call centra se zkušenými a pravidelně školenými pracovníky. Důkazem jsou naše reference.

Chybí Vám ve firmě asistentka? Zkuste virtuální

Nemáte prostor pro dalšího zaměstnance, ale někdo by měl zpracovávat administrativu? Ať už se jedná o udržování databáze, sjednávání schůzek nebo další administrativní úkoly, které nepřísluší Vašim zaměstnancům, virtuální asistentka Vám pomůže a nemusí ani sedět vedle Vás. Naši pracovníci mají zkušenosti a znalosti z jiných společností, a tak se mohou kvalitně postarat i o Vaše potřeby.