Outsourcing call centra

Máte tým zkušených zaměstnanců, kteří rozumí své práci, ale nikoho, kdo by zvedal telefony? Je zbytečné využívat své zdroje na něco, co můžete přenechat profesionálnímu call centru. Vy se soustřeďte na to, čemu rozumíte nejlépe, tedy na svůj obor. Outsourcing call centra nebyl nikdy snazší. Kontaktujte nás, dohodněte si první nezávaznou schůzku a přesvědčte se sami. Hodně vám napoví také naše reference.

Hledáte oporu? Jsme tu

Kromě služby outsourcing call centra vám nabízíme také služby náhradní plnění, administrativa a backoffice, skladování a kompenzace a retail management. Spolehněte se na ty, kteří svému oboru skutečně rozumí. Pro své klienty jsme na trhu již více než 15 let a za tu dobu jsme nasbírali řadu zkušeností, které dnes využíváme pro podporu a posun stávajících i pro rozjetí nových podniků. Je jen na vás, v jakém rozsahu naše služby poptáte. Pro inspiraci si můžete přečíst náš blog.

Outsourcing call centra

Pořád nemáte jasno? Zavolejte nám nebo napište a dohodněte si první konzultaci. Potkat se můžeme i osobně nad šálkem dobré kávy nebo čaje. Společně určíme rozsah, ve kterém potřebujete reprezentativní zastoupení a najdeme vhodné řešení, které splní všechny vaše požadavky. Vy se jen těšte na pravidelné reporty o úspěšně odvedené práci.

S čím ještě pomůžeme? Obrátit se na nás můžete i v oblasti profesionálního nahrávání schůzek pro obchodníky nebo sjednání schůzek na míru.