Zařídíme pro vás navolávání schůzek pro obchodníky

Oslovit nové klienty je důležité, ale dělat to ve spěchu mezi schůzkami, na které se potřebujete připravit, není nejlepší řešení. Nebuďte ve stresu, uděláme to za Vás a Vaše obchodníky. Navolávání schůzek je pro nás hračka. Máme zkušené pracovníky, kteří jsou v oblasti obchodních telefonních hovorů pravidelně školeni. Zaplní Vám kalendář raz dva a Vy máte volné ruce. Uvidíte, kolik práce a času Vám ušetříme, rozhodně to za to stojí!

Naplníme Vám databázi kontakty

Perete se také se získáváním nových kontaktů? I v této sféře rádi pomůžeme. Naše databáze je udržovaná a pravidelně aktualizovaná. Vybereme z ní segment vhodný pro oslovení Vaší společností a aktivním telemarketingem získáme informace, které potřebujete. Budete mít připravené kontakty k dalšímu oslovení, případně opět vypomůžeme s přímým sjednáním schůzek s potenciálními klienty.

Stejně tak Vám pomůžeme s obvoláním stávajících kontaktů a zjištěním jejich zájmu o nové produkty nebo služby, případně jejich zpětnou vazbou. Obchodní hovory jsou naše specializace a víme, jak na to, abychom zákazníky neotrávili. Vyřídíme za vás akvizici klientů i generování leadů.

Chybí Vám infolinka?

V neposlední řadě Vám můžeme zajistit kompletní služby vedení infolinky, helpdesku nebo dalších zákaznických služeb. Ne každá firma má možnosti vést infolinku sama. Zaměstnanci jsou přetěžováni, a kromě své normální práce mají ještě odpovídat na četné otázky klientů. Nenakládejte jim toho příliš, my Vám pomůžeme a klienty vyřídíme za Vás. Máme také zkušenosti z oboru IT, a tak velmi odborně vedeme i helpdesk.