Služby call centra

Nebaví vás zvedat telefony? Nebo na to naopak nemáte čas? Možná si vaše sekretářka nebo telefonistka vzala dovolenou a vy potřebujete někoho na záskok. Ať už hledáte služby call centra na dobu určitou nebo pro dlouhodobou spolupráci, právě jste je našli.

Společnost Axxel je pro vás na trhu již více než 15 let. Za tu dobu jsme nasbírali řadu zkušeností a těšíme se, že je využijeme i pro vás! Všechny novinky vám přinášíme na našem blogu.

Nevíte, jak dál?

Dostali jste se do bodu, kdy vaše společnost vyrostla rychleji, než jste čekali a teď přemýšlíte, jak co nejefektivněji využít čas i peníze? Dokážeme se postarat o obojí. My budeme volat a vy ušetříte. Věnujte se tomu, co skutečně umíte a zvedání telefonů nebo navolávání klientů nechte na nás. V tom, co děláme, jsme totiž nejlepší. Vypovídají o tom reference od našich spokojených klientů, mezi něž se zařadila řada významných společností. Buďte mezi nimi i vy!

Služby call centra a mnohem víc

Nejsou to pouze služby call centra, které v naší nabídce najdete. Dokážeme pro vás zajistit vše v oblasti administrativa a backoffice, náhradní plnění, skladování a kompenzace a retail managementu.

Je něco, na co byste se nás rádi zeptali? Kontaktujte nás! Věříme, že společně najdeme vhodné řešení, které vám bude vyhovovat jak po realizační tak i po ekonomické stránce. Jste to totiž vy, naši klienti, ke kterým směřuje naše pozornost. Pečlivě vám nasloucháme a v reakci na vaše potřeby upravujeme služby, které nabízíme. Jak se říká, poptávka určuje nabídku.