Administrativa InhausPokud Vaše firma hledá pomoc v administrativě, můžete využít našich pracovníků a výrazně tím snížit Vaše náklady. Tato varianta se používá pro dlouhodobější spolupráce v případě, že se výkon činnosti nedá outsoursovat mimo provozovnu Vaší společnosti. Zajistíme pracovníky, jejich organizaci a postaráme se o veškeré pracovně právní formality. Vy nám pouze předáte agendu a práci, kterou chcete mít zajištěnou.Příklad z praxe


Našeho dlouhodobého partnera zahlcovala administrativa spojená s fakturací a správou webu.

Problém se mohl vyřešit buď zaměstnáním nového pracovníka, nebo objednáním služby Administrativa – inhouse od naší společnosti.

V případě zaměstnání nového člověka by firma platila jeho superhrubou mzdu, což se vyčíslilo zhruba na 24.000 Kč měsíčně + další náklady s vedením mzdové agendy.

Objednáním naší služby, kdy jsme přiřadili 2 pracovníky, kteří se v práci na zadaném projektu střídali, jsme ohodnotili cca na 14.000 Kč. 

Úspora nákladů se tedy pohybovala kolem 10.000 Kč za měsíc.
 

Pro detailnější informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Napište nám


Potřebujete služby profesionálního call centra, chybí vám asistentka na telefonu, nebo nestíháte svou administrativu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře.